Lenovo придивляється до покупки RIM

admin Новини бізнесу

Lenovo придивляється до покупки RIMКанадська компанія Research In Motion (RIM), що переживає кризу, може бути продана китайській Lenovo. Про це повідомляють проінформовані веб-джерела.

Відзначається, що Lenovo розглядає можливі варіанти стратегічного партнерства або придбання сторонніх фірм з метою зміцнення становища на мобільному ринку. «Ми вивчаємо перспективи, включаючи RIM і багатьох інших. Якщо представиться сприятлива можливість, від якої виграє компанія і акціонери, ми коливатися не будемо», - заявив головний фінансовий директор Lenovo Вонг Вай Мін (Wong Wai Ming).

Про те, скільки Lenovo може заплатити за RIM, не повідомляється. Але в будь-якому випадку потенційна угода зажадає схвалення від канадських і американських наглядових органів.

Поки ж RIM розраховує поліпшити становище за рахунок випуску операційної системи нового покоління BlackBerry 10 і комунікаторів на її основі. Анонс цих продуктів відбудеться наступного тижня - 30 січня.

В останньому фінансовому кварталі попит на комунікатори BlackBerry звалився в річному численні вдвічі - з 14,1 до 6,9 млн одиниць.