Microsoft заробляє на комунікаторах з ОС Android

admin Новини бізнесу

Microsoft заробляє на комунікаторах з ОС AndroidАналітик Citigroup Уолтер Прітчард (Walter Pritchard) поширив інформацію про те, що Microsoft заробляє $ 5 на кожному проданому Android-комунікаторі виробництва HTC.

Мова йде про відрахування, які HTC погодилася виплачувати Microsoft за результатами розгляду про незаконне використання чужої інтелектуальної власності.

Враховуючи, що з моменту укладення мирової угоди HTC поставила близько 30 млн смартфонів, софтверна корпорація отримала $ 150 млн. Це приблизно в п'ять разів більше, ніж те, що принесли продажі ліцензій на власну мобільну платформу Microsoft - Windows Phone.

Microsoft планує аналогічні судові розгляди і з іншими виробниками пристроїв під управлінням Android, додає пан Прітчард, і підсумкові виплати можуть скласти від $ 7,5 до $ 12,5 з кожного проданого «гуглофона».

За оцінками Gartner, в минулому кварталі по всьому світу було поставлено 100 800 000 смартфонів. При цьому найбільшою популярністю користуються саме пристрої з Android: під керуванням цієї операційної системи працювало 36% «умнофонів», реалізованих з січня по березень.