IDC: мобільний ринок у першому кварталі 2011

admin Новини бізнесу

Мобільний ринок у першому кварталі 2011Аналітичне агентсво IDC опублікувало новий звіт про стан справ на мобільному ринку, який тільки за перший квартал 2011 року виріс на 19,8% і склав 371,8 мільйона пристроїв.

Рекордсмени «великої п'ятірки» - Apple, Samsung і ZTE. У відстаючих - Nokia і LG. «Яблучну» імперію підтримали сильні продажі в оператора Verizon і хороші показники дистриб'юторів на нових для компанії ринках. Samsung закидає покупців новими моделями і завойовує колишніх покупців Nokia. LG робить ставку на зростання інтересу до LTE. Спад продажів мобільних пристроїв від фінського гіганта пояснюється новою глобальною стратегією компанії і переходом від Symbian до Windows Phone 7.

На ринку Азії зростаючий попит у Китаї майже повністю закрив пролом від зниження купівельної активності в Японії. У США і Канаді локомотивами продажів виступили iPhone і HTC Thunderbolt. У Латинській Америці спостерігається зростання на смартфони з сенсорним екраном і QWERTY-клавіатурою. Європейські користувачі активно купують iPhone, а також Android-новинки від HTC, Samsung, Sony Ericsson, Alcatel, Huawei і ZTE.