MSI не поспішає вступати в боротьбу на ринку планшетів

admin Новини бізнесу

MSI не поспішає вступати в боротьбу на ринку планшетівВелика кількість анонсів планшетів останнім часом створює враження, що тільки лінивий не заявив про свої претензії на частку ринку. Між тим, компанія MSI, як з'ясувало джерело в бесіді з її керівником, поки вичікує слушного моменту.

Голова MSI зазначив, що компанія відчула падіння попиту на ноутбуки в період з четвертого кварталу минулого року по перший квартал нинішнього. У перспективі, виробник має намір сфокусуватися на ігрових моделях.

Що стосується планшетів, MSI випустила пробну модель ще в минулому році, але вона не користується попитом. Причиною в компанії вважають вибір платформи Wintel, погано підходить для планшетів.

З урахуванням того, що на ринку планшетів вже розгорілася конкурентна битва, MSI воліє не поспішати і направляти ресурси в продукти, такі, як планшет Wind Pad 110W на платформі AMD Brazos, що забезпечує йому високу продуктивність. Додавши модуль Trusted Platform Module (TPM) і заручившись підтримкою Microsoft, в компанії розраховують домогтися успіху з Wind Pad 110W в корпоративному сегменті. Саме з цим сегментом MSI пов'язує надії на майбутнє.

Планшети на платформі ARM з ОС Android для споживчого сегменту керівник MSI назвав перехідними продуктами. Реальний розподіл сил у цьому сегменту визначиться з виходом наступної версії ОС Google, відомої зараз під умовним найменуванням Ice Cream Sandwich, і процесорів NVIDIA Tegra наступного покоління.