Nokia проведе велике скорочення співробітників

admin Новини бізнесу

Nokia проведе скороченняФінська компанія може звільнити більше третини персоналу свого підрозділу розробки та досліджень.

Nokia, найбільший в світі виробник мобільних телефонів, готує велике скорочення співробітників, передає Bloomberg з посиланням на дані фінської профспілкової організації Pro.

Компанія, за даними Pro, значно скоротить штат свого підрозділу розробки та досліджень. Звільнені будуть до шести тисяч осіб або 38% співробітників підрозділу. Про скорочення, яке може стати наймасштабнішим в історії Nokia за останні двадцять років, буде оголошено наприкінці квітня.

Nokia поки не надала офіційного підтвердження цієї інформації.

11 лютого голова Nokia Стівен Ілоп (Stephen Elop) оголосив, що компанія починає співпрацю з Microsoft і налагодить випуск смартфонів на базі ОС Windows Phone 7 - очікується, що на ринку вони з'являться на початку 2012 року.

Однак незважаючи на альянс з американським софтверним гігантом, Nokia заявила, що буде підтримувати платформу Symbian, на базі якої працюють більшість смартфонів компанії. Так, 12 квітня фінська компанія анонсувала оновлення для ОС Symbian 3 під кодовою назвою Anna.