Новинний соціальний сайт Digg продали за $ 500 тис

admin Новини бізнесу

Новинний соціальний сайт Digg продали за $ 500 тисКомпанія Betaworks купила Digg за $ 500 тис. Про це газеті The Wall Street Journal розповіли три джерела, знайомих із ситуацією. Digg колись був піонером в області соціальних медіа та оцінювався в $ 160 млн.

Представники Digg в четвер підтвердили продаж бренду, веб і технологій компанії Betaworks. У Digg зазначили, що отримували більш вигідні за ціною пропозиції про покупку від інших учасників ринку, проте вибрали Betaworks, оскільки компанія представила кращий план з відродження бренда. Betaworks має намір приєднати Digg до свого сервісу News.me, який розсилає користувачам посилання на новини, найбільш обговорювані їх друзями у соціальних мережах. Розсилка відбувається через програми для iPad і iPhone, а також електронною поштою.

Digg був одним з найперспективніших стартапів у Силіконовій долині. Сайт був заснований в 2004 році як соціальний новинний агрегатор, що дозволяє користувачеві сформувати індивідуальну добірку найбільш цікавих новин. Користувачі розміщували вподобані посилання на сайті, потім інші могли голосувати за цю новину. Чим більше голосів, тим вище рейтинг у новини і тим вигідніша її позиція в стрічці. Восени 2008 року Digg вдалося залучити $ 29 млн венчурного капіталу від Greylock Partners, Highland Capital Partners і інших інвесторів при оцінці компанії на рівні близько $ 164 млн., за даними Dow Jones VentureSource. Протягом багатьох років Digg вела переговори про свій продаж з різними компаніями. Так в 2008 році вона пропонувала себе Google за $ 200 млн, однак угода не була здійснена.

На початку 2010 року Digg.com почав втрачати популярність під тиском конкурентів - сервісу мікроблогів Twitter і соціальної мережі Facebook. До кінця 2010 року аудиторія Digg скоротилася більш ніж на половину. За даними ComScore, відвідуваність Digg в травні цього року становила 7 млн. користувачів.