Полу Аллену не вдалося засудити провідні інтернет-корпорації

admin Новини бізнесу

Суд відхилив позов Interval LicensingОкружний суд Вашингтона (США) відхилив позов компанії Interval Licensing до одинадцяти найбільших інтернет-корпорацій.

Interval Licensing, заснована в 1992 році Девідом Ліддлом і Полом Алленом, одним з «батьків» Microsoft, у серпні поточного року звернулася до суду із заявою про те, що Apple, Facebook, Google, YouTube, Yahoo!, AOL, eBay, Netflix, Office Depot, OfficeMax і Staples незаконно використовують її запатентовані розробки.

У позові Interval Licensing згадуються чотири патенти, що описують системи електронної торгівлі, пошукові веб-технології, а також «браузер для навігації по інформаційному простору, особливо для перегляду аудіовізуальних даних». Компанія Пола Аллена сподівалася, що суд накладе заборону на «незаконне використання захищених розробок» і вимагатиме з винних виплати компенсації.(Новина - Acer займає 3 місце на ринку РК-моніторів)

Однак суддя Марша Печман (Marsha Pechman) відхилила позов, вказавши Interval Licensing, що та не привела ні однієї назви продукту або веб-сервісу, який нібито зловживає захищеними технологіями.

Зрозуміло, що ставити крапку в справі рано. У Пола Аллена є час до 28 грудня, щоб направити до суду скаргу з поправками для повторного розгляду.