Ринкова капіталізація Apple перевищила $ 700 млрд

admin Новини бізнесу

Ринкова капіталізація Apple перевищила $ 700 млрдВартість акцій компанії Apple продовжує поступово збільшуватися. Зростання їх вартості відновилося після деякого спаду, зафіксованого після релізу нових смартфонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus і виявлення надмірної гнучкості корпусу останньої моделі.

За останній рік вартість акцій Apple виросла, приблизно, на 60%. З моменту проведення останньої презентації нових продуктів компанії, яка проходила 16 жовтня, а також подальшого фінансового звіту, акції виросли в ціні на 24%. Зараз ціна однієї акції Apple наблизилася до позначки $ 119,59.

Стабільне зростання вартості акцій призвело до того, що ринкова капіталізація Apple перевищиує $ 700 млрд, встановивши тим самим новий рекорд. Попередній рекорд капіталізації в сумі $ 660 млрд також належав Apple, він був встановлений двома тижнями раніше.

Слід зазначити, що ринкова капіталізація Apple збільшилася в 2 рази з тих пір, як компанію очолив Тім Кук (Tim Cook). Він став головним виконавчим директором в серпні 2011 року.