Samsung Electronics втратила $ 12 млрд ринкової вартості

admin Новини бізнесу

Samsung Electronics втратила $ 12 млрд ринкової вартостіАкції компанії впали більш, ніж на 6% на тлі зниження темпів продажів її флагманського смартфона Galaxy S4.

Акції Samsung на торгах у п'ятницю впали на 6,2%, закрившись на найнижчому рівні за останні чотири місяці. У результаті компанія втратила 14 трлн вон ($ 12 млрд) ринкової вартості. Капіталізація Samsung за підсумками торгів склала 210200000000000 вон ($ 188 млрд), повідомляє Reuters.

Це найбільше одноденне падіння цінних паперів південнокорейського вендора з серпня минулого року, коли акції Samsung обвалилися більш ніж на 7% на тлі вердикту суду присяжних про те, що компанія порушила патенти Apple.

Основною причиною падіння стали прогнози зниження прибутку Samsung на тлі падіння попиту на її флагман - Galaxy S4. Так, JPMorgan знизила прогноз прибутку для Samsung і заявила, що продажі Galaxy S4 в липні скоротяться на 20-30% до 7-8 млн штук за низького попиту в Південній Кореї і Європі.

Не зміг зупинити падіння і недавній реліз дешевшої, урізаної версії Galaxy S4 mini. Хоча вихід нової моделі розширить мобільний бізнес Samsung, аналітики побоюються, що випуск більш дешевих модифікацій розмиє маржу компанії і призведе до зниження темпів зростання прибутку.