Samsung отримає рекордний прибуток завдяки продажам Galaxy

admin Новини бізнесу

Samsung отримає рекордний прибуток завдяки продажам GalaxyЗа попередніми оцінками, прибуток південнокорейської компанії в третьому кварталі склала 8,10 трлн вон ($ 7,3 млрд) - на 91% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Це вище очікувань аналітиків, які передбачали вендору прибуток на рівні 7,6 трлн вон, повідомляє Businessweek. Продажі в третьому кварталі склали 52 трлн вон.

Прибуток, отриманий мобільним напрямком Samsung, виріс на 93% на тлі виходу в травні смартфонів Galaxy S III і осіннього релізу Galaxy Note II. За оцінками аналітиків, компанії вдалося продати 57 100 штук смартфонів в третьому кварталі, в порівнянні з 50 500 штуками, проданими в попередньому кварталі.

Продажі Galaxy S III в перші 100 днів після старту продажів перевищили 20 млн. Samsung вдалося продати 10 млн екземплярів першої версії Galaxy Note, і компанія сподівається покращити результат зі стартом продажів Note II.

Остаточні фінансові результати за третій квартал 2012 року Samsung оголосить в кінці жовтня. Сума прибутку може виявитися на 200 млрд вон більше або менше попередніх оцінок, попередили в компанії

Акції Samsung виросли на 0,2% на закритті торгів у Сеулі. Акції компанії за рік додали 29% вартості.