Щоб купити Hitachi GST, компанії Western Digital доведеться продати частину бізнесу

admin Новини бізнесу

Щоб купити Hitachi GST, компанії Western Digital доведеться продати частину бізнесуКомпанії Western Digital доведеться пожертвувати частиною свого бізнесу заради поглинання конкуруючого виробника жорстких дисків - Hitachi GST. Нагадаємо, що сторони прийшли до угоди про злиття на початку березня. За умовами договору, за Hitachi GST буде заплачено в цілому $ 4,3 млрд: $ 3,5 млрд складуть готівку, а що залишилося - акції Western Digital. В результаті операції Hitachi отримає приблизно 10% цінних паперів Western Digital, а також два місця в раді директорів цієї компанії.

Однак злиттям зацікавились європейські антимонопольні органи, порахували, що воно може негативно відбитися на конкурентній обстановці. У результаті, як повідомляється, операція була схвалена в обмін на згоду Western Digital продати частину свого бізнесу.

Мова йде про основні активах, пов'язаних з виробництвом 3,5-дюймових накопичувачів. Для поглинання Hitachi GST компанії Western Digital доведеться передати новому власнику один зі своїх заводів, частина інтелектуальної власності і певну кількість фахівців. Крім того, покупець отримає доступ до мережі постачальників комплектуючих Western Digital.