Silicon Integrated System йде з ринку чіпсетів для PC

admin Новини бізнесу

Silicon Integrated System йде з ринку чіпсетів для PCКомпанія Silicon Integrated System (SiS) збирається до кінця цього року повністю припинити виробництво чіпсетів для PC, повністю зосередившись на виробництві мікросхем для споживчої електроніки.

Так як SiS не пропонувала нових чіпсетів для PC з минулого року, ще тоді з'явилися чутки про вихід компанії з бізнесу, проте на той час SiS їх спростовувала.

До 2000 року SiS була сильним гравцем на ринку PC-чіпсетів, але пізніше у неї пішла низка невдач. Одна з найбільших проблем - патентні розбіжності з United Microelectronics Corporation (UMC). В кінці 2002 - початку 2003 року компанії прийшли до «полюбовної угоди», але при цьому керівництво компанії SiS прийняло рішення про згортання планів перекладу виробничих ліній на виробництво чіпів з нормами 0,13 мкм і менше на своїх власних підприємствах. Тепер всі сучасні чіпи замовлялися у виробничих партнерів, першим з яких, звичайно ж, стала UMC.

У 2006 році SiS зайнялася було виробництвом модулів пам'яті, але криза на цьому ринку і зниження цін на DRAM в 2007 році завдали чималий збиток компанії, у зв'язку з чим в 2008 році SiS відмовилася від цього бізнесу.

З тих пір компанія намагається сфокусуватися на ринку споживчої економіки.

Так, SiS продовжить постачання чіпсетів для ігрової консолі Xbox 360, а також анонсує нові рішення для телевізорів (Smart TV), сенсорних екранів і мультимедійних пристроїв. Так, замовлення на чіпи для Smart TV вже зроблені такими виробниками телевізорів, як TCL, Tatung і TPV, а на HDTV-чіпсети замовлення надійшли від Chimei Innolux і BenQ.

Чіпсети SiS для сенсорних екранів також мають успіх на ринку - зростання поставок становить більше 100 тис. шт. на місяць (проти прогнозованих 50 тис. шт.).