Стала відома вартість угоди між Google і Mozilla

admin Новини бізнесу

Стала відома вартість угоди між Google і MozillaСтало відомо, скільки коштувало Google місце пошукача за замовчуванням у браузері Firefox на наступні 3 роки. Новий контракт обійшовся пошуковому гігантові в 3 рази дорожче попереднього.

Співробітникам порталу AllThingsD стала відома сума оновленої угоди між Mozilla Foundation і Google. Як повідомляє сайт, інтернет-гігант щорічно виплачуватиме розробнику браузера Firefox $ 300 млн до закінчення дії угоди.

Нагадаємо, що згідно з домовленістю між двома інтернет-компаніями, Google залишиться пошуковиком за замовчуванням у браузері Firefox ще на 3 роки. Це означає, що в сумі, протягом цього часу, фонд Mozilla отримає від Google $ 900 млн.

Між тим, попередній контракт обійшовся пошукачеві значно дешевше. Стверджується, що в минулому році Google виплатила Mozilla Foundation трохи більше $ 100 млн. Проте, ця сума склала більшу частину (84%) річного доходу фонду.

Як зазначає портал, на «чільне місце» в браузері Firefox, крім Google також претендувала Microsoft зі своїм пошуковим сервісом Bing. Однак редмондскому гігантові не вдалося перебити ставку найбільшої інтернет-компанії. Повідомляється, що можливість угоди розглядала і Yahoo!, тим не менш, керівництво сервісу порахувало вартість контракту занадто високою.