Toshiba заперечує чутки про участь Apple у будівництві нового заводу

admin Новини бізнесу

Toshiba спростувала інформаціюКорпорація Toshiba внесла деяку ясність у вчорашню інформацію про намір побудувати завод з виготовлення дисплеїв.

Веб-джерела повідомили, що в префектурі Ісікава (Японія) у наступному році запрацює нове підприємство, на якому будуть випускатися екрани невеликого розміру з «високим розширенням».

Інвестиції в проект складуть близько $ 1,2 млрд, при цьому частину грошей, за чутками, повинна була надати компанія Apple.(Цікава новина - Єврокомісія покарає виробників РК-панелей)

Як тепер повідомляється, в Toshiba спростували інформацію про участь Стіва Джобса і Ко у фінансуванні проекту. Разом з тим в Toshiba дали зрозуміти, що новий завод сфокусується на виробництві високоякісних панелей на базі низькотемпературного полікристалічного кремнію LTPS, зокрема IPS-екранів. Саме такі дисплеї застосовуються в iPhone, так що Apple, швидше за все, стане одним із замовників нового підприємства.

У цілому зараз спостерігається перевиробництво екранів невеликого і середнього розміру для смартфонів і планшетів. Однак існує дефіцит на високоякісні LTPS-панелі і AMOLED-дисплеї.