Ціна акцій Facebook впала до історичного мінімуму

admin Новини бізнесу

Ціна акцій Facebook впала до історичного мінімумуЦінні папери Facebook продовжують падіння: на останніх торгах їхня вартість впала до мінімального рівня з моменту виходу компанії на біржу.

Нагадаємо, що соціальна мережа здійснила процедуру первинної емісії акцій (IPO) в травні по верхній межі встановленого цінового діапазону - $ 38; вся компанія при цьому була оцінена в $ 104,2 млрд.

Після цього ціна акцій неухильно падала. Експерти пов'язували тенденцію з відсутністю виразних прогнозів на майбутнє, а також галасом навколо фальшивих акаунтів: Facebook визнала, що як мінімум 8,7%, або 83 млн від загальної кількості облікових записів, або дублюється, або не належить реальним людям.

На торгах в четвер папери соцмережі подешевшали на 7% - до $ 19,69. До закриття біржі акції відіграли частину падіння, зупинившись на $ 19,87. Проте це приблизно вдвічі менше їх вартості на момент проведення IPO. Таким чином, з травня компанія стала вдвічі дешевше.

Нинішнє падіння аналітики пояснюють зняттям мораторію на продаж приблизно 270 млн цінних паперів співробітниками Facebook та інвесторами.

Зараз кількість зареєстрованих в соцмережі облікових записів наближається до 955 млн - це на 29% більше в порівнянні з другим кварталом 2011-го.