В Україні запущено мобільне рішення для оплати банківськими картами - Pay-Me

admin Новини бізнесу

В Україні запущено мобільне рішення для оплати банківськими картами - Pay-MeРяд компаній - Visa, Райффайзен Банк Аваль, «МТС Україна» і Pay-Me - заявили про доступність нового рішення для прийому платежів за банківськими картками - мобільного терміналу оплати Pay-Me.

Сервіс мобільного еквайрингу Pay-Me - нове B2B рішення, що дозволяє будь-якому торгово-сервісному підприємству приймати платежі від клієнтів-власників платіжних карток практично в будь-якому місці і в будь-який час. Завдяки своїй мобільності та порівняно невисокій вартості мобільного терміналу, сервіс підходить для інтернет-магазинів, торгових, страхових і ріелторських компаній, кур'єрських служб і служб таксі, служб доставки, автосервісів, міні-готелів. Крім того, їм можуть скористатися і індивідуальні підприємці, які надають послуги фізичним особам: нотаріуси, перекладачі, гіди.

Мобільний термінал Pay-Me являє собою зчитуючий пристрій. Для прийому платежів необхідно приєднати термінал через аудіо-роз'єм до смартфону або планшету з iOS або Android і активувати мобільний додаток. Воно доступний для безкоштовного скачування в App Store і Google Play. Для оплати товарів або послуг покупцеві необхідно провести картку через зчитувальний пристрій. Термінали можна придбати у відділеннях Райффайзен Банк Аваль або фірмових центрах обслуговування абонентів МТС Україна.

Для забезпечення безпеки в терміналах використовується спеціальний чіп шифрування даних про платіжну картку. Таким чином, в смартфон інформація надходить в зашифрованому вигляді і далі передається по каналах зв'язку в процесинговий центр банку. У банку інформація дешифрується, і проводиться списання з карти. Дешифрация інформації за межами банку неможлива. Технології роботи Pay-Me відповідають PСI DSS і схвалені Visa. Банком-екваєром виступає Райффайзен Банк Аваль, який обробляє транзакції за картками і переводить гроші на рахунки клієнтів-користувачів сервісу Pay-Me.