Visa і Samsung займуться безконтактними платежами

admin Новини бізнесу

Visa і Samsung займуться безконтактними платежамиVisa демонструє в Барселоні (Іспанія) на виставці Mobile World Congress 2013 технології, пов'язані з реалізацією системи безконтактних мобільних платежів.

Повідомляється, що Visa і Samsung сформували «глобальний альянс» по просуванню мобільних платежів з використанням бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії NFC.

Передбачається, що організації, які планують впровадження систем безконтактних платежів, зможуть скористатися сервісом Visa Mobile Provisioning для безпечного завантаження даних про акаунтах на мобільні пристрої Samsung з підтримкою NFC.

У свою чергу, «Самсунг» буде вбудовувати в NFC-гаджети інструмент Visa payWave, що дозволяє здійснювати безконтактні платежі через спеціальні зчитувальні термінали.

За прогнозами аналітиків, до 2014 року як мінімум п'ята частина смартфонів буде обладнана чіпом NFC. А загальна кількість таких комунікаторів досягне 300 млн. У 2017-му поставки різних пристроїв з підтримкою NFC можуть досягти 1,95 млрд.