Xoom подає до суду на Motorola

admin Новини бізнесу

Xoom

Назва планшета Xoom, випущеного компанією Motorola Mobility, збігається з назвою компанії, що надає онлайнову послугу переказу грошей. З цієї причини компанія Xoom подала позов проти Motorola Mobility, обвинувачуючи останню в порушенні прав на торгівельну марку.

«Щоб заплутати та ввести в оману споживачів, Motorola без дозволу навмисне і незаконно привласнила фірмове найменування Xoom і права на товарний знак», - сказано в позовній заяві, поданій до федерального суду.

Розташована в Сан-Франциско компанія надає свої послуги з 2003 року, а марку Xoom вона зареєструвала у 2004 році. За спиною Xoom стоять венчурні інвестори Sequoia Capital, New Enterprise Associates і Fidelity Ventures.Нагадаємо, продажі планшета Xoom розпочалися цього тижня по каналах оператора Verizon Communications. Планшету належить конкурувати з Apple iPad і планшетами, що працюють під управлінням ОС Android і Windows.

Цікаво, що компанії Motorola Mobility не вдалося зареєструвати марку Xoom, але з іншої причини: заявка була відхилена, оскільки схожою маркою володіє компанія Zoom Telephonics (в англійській мові слова xoom і zoom читаються однаково). Розбіжності з Zoom Telephonics були улагоджені мирним шляхом, тому що компанії пропонують різнорідні товари. Спеціалізацією Zoom Telephonics є модеми та інша комунікаційна продукція.

P.S. А Голова Nokia продав всі акції Microsoft