Yahoo! спростувала чутки про закриття Delicious

admin Новини бізнесу

Yahoo! спростувала інформацію про закриття DeliciousІнтернет-компанія Yahoo! у своєму блозі спростувала інформацію про закриття сервісу Delicious, яка поширилася на минулому тижні.

Yahoo! повідомила, що в її планах - не закриття сервісу, а продаж його іншій компанії. Переговори з потенційними покупцями вже ведуться, заявила компанія і пообіцяла тримати користувачів в курсі справ.

Компанія також принесла вибачення за чутки про закриття сервісу, що потрапили в Інтернет. (Цікаво -Imagination купує Caustic Graphics)

Інформація про те, що сервіс обміну веб-закладками Delicious буде закритий, з'явилася в Мережі 17 грудня. Повідомлялося, що Yahoo!, що раніше оголосила про звільнення шестисот своїх співробітників, має намір закрити відразу кілька своїх сервісів. Крім Delicious, в «чорний список»потрапили пошуковик Altavista, новинний агрегатор Yahoo! Buzz, веб-каталог Yahoo! Picks і соціальна мережа MyBlogLog. Тим не менш, офіційного підтвердження від Yahoo! отримано не було.

Сервіс Delicious був запущений в 2003 році, а два роки по тому перейшов у власність Yahoo!. У 2008 році засновник Delicious Джошуа Шехтер (Joshua Schachter) залишив Yahoo! і перейшов на роботу в Google.