Yandex за день капіталізувався до 11 млрд

admin Новини бізнесу

Yandex за день капіталізувався до 11 млрдУ вівторок 24 травня російська компанія «Яндекс» почала торги на біржі Nasdaq. У перший же день котирування Yandex NV виросли на 55% в порівнянні з ціною розміщення в рамках IPO.

Таким чином, зараз капіталізація компанії досягла 11 млрд доларів - це найуспішніша IPO з часів виходу на біржу Google в 2004 році. Російський «Яндекс» обставив і залишив позаду головну сенсацію минулого тижня - LinkedIn.

Співробітники компанії «Яндекс», тим часом, відзначали радісну подія. У всіх російських офісах були встановлені екрани, на яких яндексоіди дивилися трансляцію торгів і могли спостерігати, як на їхніх очах Аркадій Волож з простого російського мільйонера перетворюється на простого російського мільярдера.

Тим часом про свої плани пройти на IPO слідом за американськими і російськими колегами заявила компанія Zynga, виробник ігор для соціальних мереж, частка в якому належить фонду Юрія Мільнера. Зараз співробітники компанії консультуються з цього приводу з експертами Morgan Stanley і Goldman Sachs Group Inc. Коротше кажучи, судячи з усього, вихід на IPO - головний тренд 2011, і до кінця року взяти участь у торгах повинні встигнути всі поважаючі себе компанії.