За рік Facebook заробить на мобільній рекламі $ 1,2 млрд

admin Новини бізнесу

За рік Facebook заробить на мобільній рекламі $ 1,2 млрдАналітики спрогнозували доходи найбільшої соцмережі на ринку мобільної реклами.

Британська компанія MobileSquared прийшла до висновку, що, розміщуючи рекламу на мобільній версії сайту, Facebook заробить $ 1,2 млрд на рік. Про це з посиланням на звіт аналітичної компанії пише Gigaom.

Розрахунки проводились для США і п'яти найбільших для соцмережі європейських ринків - Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії. Загальне число користувачів мобільного Facebook в цих країнах становить 183,5 млн. Дохід з одного користувача на рік, згідно MobileSquared, дорівнюватиме $ 6,50. У перший рік британський ринок принесе компанії $ 166 600 000, іспанський - $ 70 млн, а США - $ 653 700 000, що складе половину доходів від мобільної реклами.

Щомісяця на сайт з мобільних пристроїв заходить 425 млн користувачів, проте поки Facebook не показує їм рекламу. У заявці на IPO, поданої Facebook 1 лютого, зазначалося, що відсутність бізнес доходів від значної аудиторії соцмережі може негативно позначитися на фінансових показниках.

На початку лютого ЗМІ стало відомо, що Facebook планує запустити мобільну рекламу до виходу на IPO, однак офіційного підтвердження ця інформація поки не отримала.