Alpinist Case M5 - екстремальний захист для камери

admin Новинки гаджетів

Alpinist Case M5 - екстремальний захист для камериЛюди, яким подобається відпочинок в екстремальних умовах, знають, що спогади, привезені з подорожі, так само важливі, як переживання, отримані в процесі. Напевно, саме тому так важливо, щоб фотокамера, яка допомагає зберігати ці самі спогади, дожила до кінця заходу.

Alpinist Case M5 - це захисна оболонка для, яка вже точно забезпечить збереження дорогоцінного фотоапарата. Окремого слова заслуговує дизайн кейса - новинка виглядає так, ніби її зняли з броні віртуального Джона-117 (Майстер Чіфа) з Halo. Що ж стосується безпосередньої функціональності, то за безпеку камери, в першу чергу, відповідає надійний корпус аксесуара, виконаний з авіаційного алюмінію (сплав 6061 T6 і 5052). Такий вибір матеріалу надає новинці відносно невелику вага - всього 165 грамів.

Усередині кейса є кілька амортизуючих подушок; в свою чергу, зовні знаходиться кілька кріплень, що дозволяють найбільш зручним чином закріпити Alpinist Case M5 на поясі, рюкзаку або на чому-небудь ще. У закритому стані оболонка також обіцяє забезпечити камеру деяким захистом від вологи і пилу.Alpinist Case M5 випускається в декількох варіантах різного розміру і кольору.