Шпигунські окуляри від Анни Чапман

admin Новинки гаджетів

Anna Chapman High Definition Spy GlassesШпигунські сонцезахисні окуляри, які дозволяють власнику здійснювати непомітну відеозйомку, важко назвати новим і незвичайним гаджетом. Мабуть, тому інтернет-магазин Chinavasion вирішив залучити покупців гучним ім'ям розвідниці Анни Чапман. Ім'я дівчини згадується в назві пристрою, а також у рекламному тексті - в історії про те, як вона під час свого останнього завдання була знята на відео подвійним агентом за допомогою саме таких окулярів.

Вірити цьому чи ні - справа ваша, але варто відзначити, що шпигунські окуляри Anna Chapman High Definition Spy Glasses мають непогані характеристики. 5-мегапіксельний CMOS-сенсор забезпечує зйомку відео з роздільною здатністю 1280х720 і частотою 30 кадрів у секунду, що зберігається на 4 Гб вбудованої пам'яті, чого достатньо для запису однієї години відео.

Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 500 мА/год дозволяє безперервно знімати протягом 1-2 год, радіус дії мікрофону становить 2 м, а діапазон робочих температур (що важливо для шпигунських пристроїв) - від 0 до 60 градусів Цельсія.

Розмір шпигунських окулярів Anna Chapman High Definition Spy Glasses становить 160х140х40 мм, а важать вони 1927 Придбати їх можна тут, а ціна їх складає 115 $.