Archos представляє планшетники G9 Turbo

admin Новинки гаджетів

Archos представляє планшетники G9 TurboКомпанія Archos, відома як виробник недорогих Android-планшетників, нещодавно оголосила про намір випустити ще пару моделей. Новинки надійдуть у продаж під маркою G9 Turbo і стануть продовженням серії G9. Назва продукції містить у собі слово «Turbo», оскільки новинки повинні стати більш потужними і швидкими - не в останню чергу цьому посприяють нові продуктивні процесори.

Обидві моделі планшетних комп'ютерів, Archos 80 G9 Turbo і Arhcos 101 G9 Turbo, побудовані на базі двоядерного процесора TI OMAP 4, тактова частота якого становить 1,5 ГГц.

Планшетник Archos 80 G9 Turbo обладнаний 8-дюймовим дисплеєм з підтримкою мультитач і роздільною здатністю 1024x768 пікселів. Новинка отримає фронтальну камеру, підтримує 720p. Постійна пам'ять гаджета реалізована у формі гібридного рішення: 2-гігабайтового флеш-накопичувача для кеша і надтонкого диска Seagate Momentus для зберігання особистої інформації. Такий тандем дозволяє досягати 250 Гб простору для персонального контенту, при цьому не сповільнюючи швидкості роботи.

Єдиною відмінністю Arhcos 101 G9 Turbo від вищезгаданої моделі стане розмір дисплея - в даному планшетника екран буде 10-дюймовим. Відповідно, дозвіл дисплея складе 1280x800 пікселів.

Приємною дрібницею здається той факт, що обидва пристрої працюють під Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Вартість Archos 80 G9 Turbo і Archos 101 G9 Turbo складе 269 і 329 доларів відповідно.