Backtracker - радар для велосипедистів

admin Новинки гаджетів

Backtracker - радар для велосипедистівГаджет Backtracker обіцяє виявитися непоганим помічником для велосипедистів і корисним технологічним доповненням до дзеркала заднього виду. Новинка являє собою поєднання компактного радара і системи оповіщення: як тільки в полі зору виявляється автомобіль, пристрій автоматично повідомляє про це своєму власникові.

Модуль з радаром, що фіксується під сидінням, складається з антени на 24 ГГц, ARM-процесора і габаритного ліхтаря на 40 лм. У свою чергу, на кермо кріпиться світлодіодний індикатор, повідомлення з якими здійснюється по Bluetooth LE. Локаційний пристрій здатний помічати авто, що знаходяться на відстані до 140 метрів. При появі автомобіля спрацьовує сигнал: чим ближче машина до велосипедиста, тим більше світлодіодів загоряється. Водночас, габарити змінюють частоту мигання, щоб привернути увагу водія.

Акумулятор Backtracker поповнює ресурс через USB: одного заряду повинно вистачити на вісім годин використаня. Стан батареї відображається на передньому модулі. При бажанні, в якості системи індикації також можна використовувати смартфон. Творці новинки збирають фінансування на Dragon Innovation. До закінчення кампанії залишається більше 40 днів, а на рахунку проекту - майже 26 000 доларів з необхідних 226 тисяч.

Вартість одного Backtracker становить 199 доларів.