Бездротовий килимок для ніг

admin Новинки гаджетів

Бездротовий килимок для нігСучасні технології добралися нарешті і до килимків, які господарі, які дбають про чистоту, кладуть перед вхідними дверима свого помешкання.

Килимок Sw351-Wma Wireless Mat Alarm від компанії Swann, на відміну від звичайних своїх побратимів, не тільки дозволяє гостям витирати ноги, але і служить в якості своєрідної кнопки дверного дзвінка. Як тільки гості опиняться на порозі, тобто на килимку Sw351-Wma, то дані про це передадуться на бездротовий приймач, радіус дії якого становить 3 м. Приймач цей можна встановити в будь-якому зручному для господаря місці. Він дає можливість вибирати одну з трьох вбудованих мелодій.

Sw351-Wma Wireless Mat Alarm можна використовувати також як сигналізацію, яка попереджає про небажаних відвідувачів, адже гучність попереджувального сигналу приймача може досягати позначки в 120 дБ.

Розміри цього бездротового чудо-коврику становлять 7х24х29 см, а важить він близько півкілограма. Замовити його можна в інтернет-магазині amazon.com по не такий вже і високій ціні - 27 доларів.