Blue Tiki - USB-мікрофон для придушення шуму

admin Новинки гаджетів

Blue Tiki - USB-мікрофон для придушення шумуКомпанія Blue Microphones розробила USB-мікрофон, що дозволяє легко і просто позбуватися від непотрібних шумів. Новинка може виявитися корисною для людей, які часто використовують відеочати і відеоконференції, а також працюють з підкастами і програмами розпізнавання голосу. Новий пристрій підтримує технологію Intelligent Speech, що обіцяє ефективно фільтрувати із загального аудіопотоку зайвий шум і робити передану мову більш чіткою і ясною.

Вперше про це корисний пристрій можна було почути ще на початку цього року - тоді мікрофон Tiki був продемонстрований на CES. Причина, по якій девайс знову привернув нашу увагу, полягає в тому, що з недавніх пір його можна придбати. Відома також і вартість новинки - вона становить 60 доларів.

У числі характеристик продукту згадуються функції ізоляції голосу і шумозаглушення. На даний момент в числі підтримуваних ОС вказані Windows 7, Windows Vista, XP Home Edition і XP Professional, а також Mac OS X 10.4.11 і більш пізні версії.