Bluetooth- ручка Livescribe 3

admin Новинки гаджетів

Bluetooth- ручка Livescribe 3Представивши в 2008 році ручку Pulse, компанія Livescribe міцно закріпилася в своєрідній ніші - розумних письмових приладів - і з тих пір займалася розвитком даного напрямку. Новинка 2010 року, Echo, отримала більш привабливі обриси, а також інтерфейс micro-USB. У свою чергу, в Sky, продемонстрованій в 2012 році, був присутній модуль Wi-Fi.

Недавнім поповненням колекції розумних ручок стала модель Livescribe 3, здатна похвалитися підтримкою Bluetooth і можливістю синхронізації з iOS-гаджетами. Перше, що кидається в очі в новинці - це всебічно продуманий дизайн, що приховує високотехнологічні компоненти. По суті, Livescribe 3 виглядає як звичайна високоякісна ручка.

Як і інші продукти Livescribe, гаджет вимагає використання спеціального розміченого паперу. Захоплення зображення здійснює за допомогою мініатюрного інфрачервоного сенсора. Завдяки Bluetooth і встановленому на яблучний смартфон або планшетник додатку Livescribe+ рукописні записи переносяться на дисплей. В умовах відсутності можливості синхронізації, матеріал зберігається на вбудованому накопичувачі.

Додаток Livescribe+ дозволяє перетворювати зібрані записи в календарні нагадування, завдання, контакти та іншу корисну інформацію. Є також можливість редагування матеріалу та прикріплення до нього аудіо - наприклад, коментарів автора, записаних за допомогою мікрофона iPhone. Записки можна зберігати в PDF і ділитися ними через Airdrop, пошту, соцмережі, Evernote або Dropbox. Новинка також може виступати в ролі електронного пера для планшетника або смартфтона.