Браслет LinkMe відображає текстові повідомлення

admin Новинки гаджетів

Браслет LinkMe відображає текстові повідомленняЗростаюча увага громадськості до концепції «розумних годинників» не могло не викликати деякого сплеску у виробництві гаджетів, призначених для носіння на зап'ясті. Одним з таких є браслет LinkMe, призначений для відображення текстових повідомлень. Уявіть собі такий сценарій: під час ділової зустрічі або зборів вам приходить смс. Дістати телефон і подивитися було б якось ніяково, а чекати, поки випаде нагода, не завжди зручно: раптом мова йде про щось важливе?

LinkMe - це новий цікавий гаджет для людей, які часто потрапляють в подібні ситуації. Девайс виконаний у формі браслета. Новинка підтримує смс, а також соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter та інші. Пристрій спілкується зі смартфоном за допомогою Bluetooth і відображає приходячі на нього текстові повідомлення. У режимі очікування на LinkMe можна виводити час. Дисплей пристрою складається з 125 або 203 світлодіодів. У середньому, заряду вбудованої батареї повинно вистачити на два тижні.

Новинка збирає фінансування на сайті Kickstarter. Сума внеску, що надає можливість обзавестися власним браслетом, становить 99 доларів.