Бритвений шолом

admin Новинки гаджетів

Бритвений шоломБритвений шолом. Прочитавши це словосполучення, ви можете випробувати дивне почуття, що представляє собою комбінацію з подиву, страху і цікавості. Очевидно, саме це поєднання емоцій застигло на обличчі «піддослідного» з відеоролика в той момент, коли на нього наділи моторошне пристосування. До речі, можливо, комусь буде цікаво звернути увагу на те, що нещасного, якому довелося випробовувати на собі нову бритву, звуть Кенні.

Шолом являє собою авторську розробку таємничого винахідника-оригіналу на ім'я Борис, про який відомо лише те, що він є другом користувача YouTube, що зняв цей ролик. Загалом, краще побачити все на власні очі.

Як ми можемо спостерігати, всупереч загальним очікуванням, Кенні залишається в живих, і взагалі все проходить, в буквальному сенсі, досить гладко. Що ж стосується конструкції хитромудрого пристосування, то воно складається з чотирьох бритв, посаджених на алюмінієві направляючі, а також двох сервомоторів. До потиличної частини шолома прикріплена ємність з кремом або гелем. На те, щоб повністю поголити голову зважився на дану процедуру людини, в середньому йде близько 20 секунд, при цьому, весь процес відображається за допомогою світлодіодних індикаторів.(Ще один цікавий гаджет -Девайс Mynah, що записує телефонні розмови)

На щастя, подібні новинки поки ще не продаються в магазинах. Якщо ж ідея здалася вам цікавою(хоча є ще більш цікаві, наприклад, Принтер SMS), краще ще раз погляньте в очі Кенні, перш ніж бігти в магазин за мотоциклетним шоломом і бритвеними лезами.