Bukito - портативний 3D-принтер за 600 доларів

admin Новинки гаджетів

Bukito - портативний 3D-принтер за 600 доларівЯк правило, 3D-принтери - це досить габаритні пристосування, які важко переміщати з місця на місце. Можливо, саме з цієї причини поява портативної версії подібного гаджета виявилася всього лише питанням часу. Принтер Bukito, що зібрав на Kickstarter 54000 доларів за 10 днів до закінчення кампанії, являє собою якраз такий гаджет.

Завдяки використанню алюмінієвих компонентів рами, вся конструкція важить менше 2 кг. Для зручності транспортування у верхній частині передбачена ручка. Судячи з усього, Bukito може з відносним успіхом функціонувати, навіть якщо його перевернути або тримати під кутом, але творці гаджета не рекомендують практикувати такий підхід.

Новинка здатна створювати об'єкти з габаритами 125x150x125 мм; при цьому розмір друкованої головки складає 0,5 мм. Матеріали, підтримувані Bukito, включають в себе PLA, ABS, MABS, Nylon і Laywood, але для використання деяких з них вимагається зміна платформи (включена в комплект поставки). Роздільна здатність складає 50 мкм по осі X / Y і 100 мкм по осі Z.

Ціна 3D-принтера за умовами попереднього замовлення на Kickstarter склала від 549 до 599 доларів, роздрібна ж вартість підніметься приблизно до 600 доларів.