Charlotte - робот, який коментує свої дії

admin Новинки гаджетів

Charlotte - робот, який коментує свої діїІснують роботи, які ходять, як павуки; є роботи, які успішно долають всілякі перешкоди на своєму шляху; чимало в світі також і розмовляючих роботів. Але як на рахунок робота, який умів би робити б усе це? Charlotte, який є дітищем ентузіаста Кевіна Охса (Kevin Ochs), являє собою шестиноге створення, яке описує власні дії - зокрема, процес подолання перешкод.

Новинка являє собою проект, над яким все ще ведеться робота. Наприклад, код, який визначає алгоритми поведінки Charlotte в тій чи іншій ситуації, все ще допрацьовується. Робот почав своє існування в якості набору від Trossen Robotics, який був оснащений «мозком» на базі розігнаного до 1000 МГц Raspberry Pi і «душею», написаною на C + +. «Очима і вухами» Charlotte стала система визначення руху Asus Xtion Pro Live, встановлена ​​на рухому основу.

Робот вміє описувати власні дії завдяки синтезатору мови eSpeaks. Новинка також здатна передавати картинку, захоплену камерою Asus Xtion Pro Live, на сторонній дисплей (наприклад, екран iPad або комп'ютера).