Coin - вісім електронних карт в одному пристрої

admin Новинки гаджетів

Coin - вісім електронних карт в одному пристроїСмартфони з NFC стають все більш поширеними, але це не заважає виробникам пропонувати альтернативні пристрої для здійснення платежів. Coin - це проект гаджета, виконаного у форматі банківської картки і об'єднуючого в собі функціонал розрахункових, кредитних, дисконтних та інших типів карт. Новинка підходить для стандартних зчитувальних терміналів зі слотами і сприяє економії місця в гаманці.

Новий продукт зв'язується з iOS або Android-смартфоном або планшетником для запису даних - для цього в комплекті поставки є спеціальний донгл. До того ж, за допомогою вбудованої камери основного пристрою фотографується сама картка. Інформація по кожній з карток переноситься зі смартфона на аксесуар із застосуванням 128-бітного шифрування.

Додаток, що контролює роботу Coin, дозволяє видаляти і додавати карти (загальне число яких складає 8). Вибір необхідної для транзакції картки здійснюється за допомогою натискання кнопки на самому девайсі : при цьому дані виводяться на компактний дисплей. Використовуючи Coin, немає необхідності покладатися на заряд смартфона; власної батареї гаджета досить на 2 роки роботи. Якщо користувач забуде пристрій, на смартфон виведеться повідомлення. Корпус новинки захищений від попадання вологи і падінь. Вартість Coin за умовами попереднього замовлення складає 50 доларів. Роздрібна ж вартість підвищиться до 100.