DeLorme inReach - гаджет для екстреного зв'язку

admin Новинки гаджетів

DeLorme inReach - гаджет для екстреного зв'язкуЯкщо ви хоча б іноді ходите в походи, то напевно, хоч раз замислювалися про те, що буде, якщо з вами щось трапиться, а ніхто не буде знати де ви знаходитесь. Мобільник навряд чи допоможе, оскільки для зв'язку необхідно покриття, яке зазвичай відсутній у місцях віддалених від цивілізації. Супутниковий телефон міг би виручити, але його вартість до цих пір позначається чотиризначними числами. Альтернативу пропонує компанія DeLorme, гаджет inReach дозволить залишатися на зв'язку і в разі потреби викликати допомогу куди завгодно.

inReach використовує для передачі даних мережу супутників Iridium і здатний послати сигнал SOS міжнародному координаційному центру аварійно-рятувальних служб (GEOS IERCC). При бажанні можна налаштувати автоматичну відправку ваших координат на карту, але ця функція включається лише за умови оплати більш дорогого тарифного плану.

Якщо підключити inReach до мобільного телефону, що працює під управлінням ОС Android, то функціонал гаджета поповниться можливостями двостороннього текстового спілкування і додавання текстового опису до сигналу SOS.

Гаджет водонепроникний, не тоне, здатний витримувати падіння і удари. Продається він на офіційному сайті за $ 249.95, а щомісячна оплата за тарифними планами складе від $ 9.95 до $ 49.95 залежно від набору послуг. На жаль, судячи по сайтах гаджета, продається він поки лише в США і Канаді, і орієнтований на жителів цих країн, які працюють і відпочиваючих за кордоном.