Дешеві пікопроектори Velocity Micro Shine

admin Новинки гаджетів

Дешеві пікопроектори Velocity Micro ShineПікопроектори досить швидко стали популярними і в минулому році без перебільшення були однією з рушійних сил розвитку всього ринку проекторів. На виставці CES 2012 компанія Velocity Micro показала новий пристрій серії Shine, який відрізняється малими розмірами, досить великою роздільною здатністю і доступною ціною.

Новий пікопроектор проектує зображення роздільною здатністю 720р при яскравості 300 люмен. Варто відзначити, що дозвіл картинки більшості пікопроекторів не перевищує 800х600 пікселів. Діагональ зображення може скласти до 150 дюймів перш, ніж буде втрачена різкість.

Є порт mini-HDMI і повний набір входів VGA, а також пара адаптерів. Крім того, новий гаджет може проектувати зображення з флешки або зовнішнього жорсткого диска завдяки наявності USB-порту. Також є невеликий динамік, проте краще скористатися 3,5-мм гніздом для підключення стереосистеми або навушників.

Потужність проектора - всього 30 ват, що цілком вражає з урахуванням його яскравості. Довжина корпусу пристрою складає 10 сантиметрів, а вага - трохи більше чверті кілограма. Новий пікопроектор Velocity Micro Shine надійде в продаж у другому кварталі за ціною близько 400 доларів.