Детектор отруйних речовин Morphix Chameleon

admin Новинки гаджетів

Детектор отруйних речовин Morphix ChameleonСеред гаджетів, що з'являються у продажу, не часто зустрічаються моделі, які розроблялися на замовлення військових відомств, але Morphix Chameleon відноситься саме до таких зразків технологій. Компанія Morphix Technologies займалася розробкою портативної системи виявлення отруйних речовин для армії США, але тепер випускає результат роботи у вільний продаж.Morphix Chameleon являє собою набір індикаторів, кожен з яких здатен виявити певний тип небезпечних хімікатів у газоподібній формі.

Гаджет простий у роботі: основа кріпиться поверх одягу, а в спеціальні гнізда вставляються картридж з індикаторами. У разі виявлення певної речовини в повітрі, відповідний картридж стане двоколірним (його нижня половина змінить колір). При цьому самому «хамелеону» не страшні ні спека пустель, ні холод Арктики, ні волога джунглів. Працездатність зберігається навіть після занурення гаджета в солону або прісну воду (але за умови, що занурення тривало не довше години).

Основним обмеженням для гаджета є те, що його картриджі одноразові і функціонують лише 24 години після вилучення з упаковки. На даний момент доступно 11 видів картриджів, але асортимент планується розширювати.

Нагоді Morphix Chameleon може в першу чергу тим, хто стикається з небезпечними ситуаціями на роботі - рятувальникам, військовим, пожежним, працівникам хімічної промисловості і т.д. Детальніше про новинку можна дізнатися на офіційному сайті, там же можна зв'язатися з виробником з питань придбання гаджета.