Девайс для запису телефонних розмов Mynah

admin Новинки гаджетів

Девайс для запису телефонних розмовНавіть якщо ви не урядовий агент, репортер або просто параноїк, у вашому житті все одно можуть виникати випадки, в яких непогано було б уміти записувати телефонні розмови.

У той час як ще кілька років тому для цього були потрібні відносно складні і громіздкі пристрої з безліччю дротів, сьогодні можливість запису розмов реалізована в компактному і досить миловидної девайсі Mynah.

Цікаво, що назва новинки походить від птиці, відомої як майна чи голосовий шпак, і здатної імітувати людську мову.(Перегляньте новину - дистанційне керування автомобілем за допомогою iPhone)

Новинка з'єднується з мобільним телефоном за допомогою Bluetooth і може зберігати більше 340 годин розмов при найбільш «економних» налаштуваннях. У свою чергу, жертвуючи тривалістю запису, можна підвищувати якість звуку. Для того ж, щоб полегшити життя шпигунам-любителям, пристрій пропонує безліч корисних функцій, включаючи фіксацію дати і часу, номера і тривалості розмови, а також різні режими запису.

Новинку можна налаштувати на те, щоб зберігати зміст абсолютно всіх телефонних розмов, або ж включати її лише тоді, коли ви вважаєте це за потрібне. Весь записаний матеріал можна злити на ПК - для цього в Mynah передбачений порт miniUSB. Одного заряду акумулятора вистачить на 8 годин роботи. Поставки нового девайса розпочнуться з 28 грудня, але замовити його можна вже сьогодні. Що ж стосується вартості Mynah, то вона становить 249 доларів.