Діджейський пульт для iPad від Philips і Арміна ван Бюрена

admin Новинки гаджетів

Діджейський пульт для iPad від Philips і Арміна ван БюренаВиробник електроніки Philips нещодавно об'єднався з відомим нідерландським діджеєм для створення компактного пульта, який працює у зв'язці з iPad. Незвичайний продукт отримав назву M1X-DJ Sound System. Раніше компанія Philips вже намагалася популяризувати подібний пристрій в дещо іншому форматі - FWP3200D. Очевидно, нинішня новинка повинна більшою мірою відповідати запитам сучасності.

Система M1X-DJ обладнана трьома динаміками на 80 Вт і функціоналом, який відрізняє її від кілька більш рядових музичних док-станцій. Новинка має інтерфейс Lighting і підтримує додаток iOS djay, що дозволяє варіювати треки і плейлисти, вибудовувати композиції на основі семплів і ефектів, а також використовувати скретчинг - емулятор і кроссфейдер.

Крім адаптера для порту Lightning передбачена підтримка Bluetooth, а також стандартні аудіороз'єми і виходи. Незважаючи на те, що це дозволяє працювати з іншими гаджетами, застосування iOS-додатку підкреслює «яблучну» орієнтацію пристрою. Система отримує живлення від мережі або батарейок, запасу яких повинно вистачити на 5 годин. Продукт надійде в продаж у листопаді за ціною 399 доларів.