Дискотека дома - динаміки зі світлом

admin Новинки гаджетів

Magic sphereЩоб влаштувати домашню дискотеку, потрібно - велика квартира, багато друзів і багато гарної музика і світла. Причому, якщо ви думаєте, що важливіше перше чи друге, дизайнери доводять зворотне. Друзі та квартира - це дуже добре, але без музики - ніякої дискотеки не вийде!Щодо світла можна, звичайно, сперечатися. І напевно багато хто скаже, що вже краще якраз без світла, ніж з ним. Але от від миготливих, сяючих вогників на стінах і стелі навряд чи хто відмовиться. Чи можна це влаштувати в домашніх умовах? Так! - Відповідають проектувальники.

Цей концепт «Magic spheres» містить відразу і світло, і музику, як раз те, що і потрібно для класної дискотеки. Він складається з динаміків, які можна розвісити по всій стіні. Причому, оскільки виконані вони із дзеркальною поверхнею, то виглядають на стіні цікаво.

Але хіба це все? Звичайно, ні. Крім музики ці динаміки випромінюють ще й світло, причому абсолютно в різних його видах. На стіні ми можемо побачити і розходячися в сторони хвилі, і квіти, і прямі лінії, і багато іншого. Цікаво також те, що, як можна здогадатися, всі ці образи будуть з'являтися на стіні в такт музиці. Зручно і те, що колонки можна підключити як до комп'ютера, так і до домашнього кінотеатру. Також до концепту додається і пульт у формі кільця, за допомогою якого можна регулювати стандартні функції начебто «гра», «пауза», «попередній трек», «наступний трек», «виключення» та інші.