Дистанційне керування автомобілем за допомогою iPhone

admin Новинки гаджетів

Viper SmartStart SystemВикористання автомобіля взимку, особливо в сильні морози, має ряд незручностей, пов'язаних з тим, що, перед тим як відправитися вранці в дорогу, автовласникові доводиться прогрівати двигун і чекати комфортної температури в салоні остигнутої за ніч машини.

Тому існують спеціальні системи дистанційного керування, що дозволяють водієві простим натисненням кнопки запустити двигун автомобіля і включити опалення салону, а поки машина прогрівається,  випити чашечку кави у будинку.(Зверніть увагу на мінімалістичні годинники Ziiiro Gravity і Mercury)

Однією з таких систем є Viper SmartStart System VSS4000, яка, на відміну від інших, як пульт використовує не спеціальний брелок для ключів, а телефон Apple iPhone або плеєр iPod Touch, на якому встановлено спеціальний безкоштовний додаток. Viper SmartStart System дозволяє дистанційно керувати температурою в салоні, включати/відключати центральний замок, а також запускати двигун.

Замовити Viper Smart Start System VSS4000 можна в інтернет-магазині Amazon, а ціна цієї системи складає 330 доларів США.