Dyson Hot

admin Новинки гаджетів

Dyson HotКомпанія Dyson, заснована британським винахідником Джеймсом Дайсоном (James Dyson), представила черговий інноваційний продукт - обігрівач Hot, заснований на технології безлопастного вентилятора Air Multiplier, який був випущений компанією два роки тому.

Крім системи нагнітання повітря, тут ще є і термостат, на якому встановлюється температура повітря до 37 градусів Цельсія. Розробник особливо відзначає безпеку приладу, оскільки відсутні будь-які оголені нагрівальні елементи, і є система аварійного відключення, якщо прилад перекидається. Що цікаво, нагрівач може працювати і в якості звичайного вентилятора - температуру на термостаті можна зменшити до нуля градусів Цельсія, хоча охолоджувати повітря він все-таки не стане.

Установки приладу дозволяють регулювати інтенсивність повітряного потоку за шкалою від 1 до 10, причому для цього до Dyson Hot не обов'язково підходити - в комплекті поставляється невеликий пульт дистанційного керування. На пульті доступні регулювання температури і інтенсивності потоку, а щоб пристрій не загубилося на верхній частині обігрівача передбачено спеціальне магнітне кріплення для пульта. Конструкція передбачає нахил подає системи, для того, щоб повітряний потік можна було направити в яку сторону, правда, це робиться вже вручну.

Обігрівач Dyson Hot поставляється в синіх і біло-сріблястих кольорах, рекомендована ціна інноваційного продукту становить 399,99 доларів США, хоча, думаю, краще конвектор купить. Це традиційно висока для продуктів Dyson вартість - вентилятор Air Multiplier, що відрізняється від обігрівача тільки відсутністю термостата, коштує всього на сто доларів дешевше.