Eco-Drive Proximity від Citizen - альтернатива розумним годинникам

admin Новинки гаджетів

Eco-Drive Відстань від Citizen - альтернатива розумним годинникамРозумні годинники, що синхронізуються зі смартфоном і вміють повідомляти про вхідні дзвінки й кореспонденцію, багато в чому полегшують життя своїх власників. Тим не менш, любителі більш традиційного дизайну годинників навряд чи стануть носити подібні аксесуари зважаючи на їх незвичайний дизайн. Тим, хто не любить модерну і гиківскую стилістику і залишається прихильником традиційних циферблатів зі стрілками, напевно буде цікаво дізнатися про новинку.

Нова модель наручного годинника Eco-Drive Proximity, орієнтована на роботу в зв'язці з гаджетами Apple, може похвалитися деякими функціями розумних годинників. Зокрема, новинка має вбудований модуль Bluetooth 4.0, завдяки якому вона синхронізується з iPhone. У той же час, замість дисплея, на якому відображаються оповіщення, в Eco-Drive Proximity старі добрі стрілки.

У разі надходження дзвінка або повідомлення стрілка вказує на відповідну позначку: дзвінок або пошта. До того ж, нові годинники допоможуть знайти загублений телефон - при активації даного режиму їх стрілка буде вказувати в напрямку iPhone.

Ціна Eco-Drive Proximity складає 550 доларів.