EKING S700 - «перший в світі електронний блокнот»

admin Новинки гаджетів

Очевидно, бажаючи виділити свою розробку на тлі інших планшетів, що заполонили стенди CES 2011, компанія Shenzhen Guangxuntong Communication Technology називає її «першим у світі електронним блокнотом» (e-notepad). Торгове позначення вироби виглядає не менш претензійно - EKING S700 (нагадаємо, king означає «король»). Попередні дані про цей пристрій з'явилися в листопаді.

Серед достоїнств EKING S700 компанія виділяє компактність.  Пристрій з семидюймовим екраном важить 600 г. Але його оснащено засобами бездротового підключення 3G і Wi-Fi.  Зарахувати EKING S700 до блокнотів дозволяє застосування оригінальної технології розпізнавання рукописного тексту.

EKING S700

На думку розробника, наявність функції розпізнавання і спеціалізованого ПЗ відкриває широкі можливості використання EKING S700 в мобільному офісі.  Пристрій дозволяє писати електронні листи й замітки, підписувати документи, робити начерки, редагувати документи.  У якості одного з можливих застосувань EKING S700 названо читання електронних видань.(Раджу переглянути -Оригінальна ергономічна клавіатура Engage від SmartFish Technologies)

Важливою рисою EKING S700 є майже моментальне включення.  За словами компанії, пристрій готовий до роботи через секунду після натискання на кнопку живлення.

На жаль, виробник не став вдаватися в технічні дані S700, зосередившись на іншій новинці - EKING M7 (нижній знімок).

EKING M7

Також оснащена семидюймовим екраном модель побудована на процесорі Intel Atom Z530, має 1 ГБ пам'яті DDR2-800, вбудовані засоби підключення 3G і WiFi, а також приймач GPS.  Маса пристрою и SSD об'ємом 16 або 32 ГБ дорівнює 550 г, а його габарити не перевищують 218,6 × 118 × 17 мм. Список інтерфейсів включає USB 2.0 і HDMI, є також слот для карток формату microSD. Ємність двух'ячеєчної батареї дорівнює 2600 мА/г, але час автономної роботи невідомо.