Фітнес-гаджет Zensorium Tinke

admin Новинки гаджетів

Фітнес-гаджет Zensorium TinkeУ минулому році компанія Zensorium випустила аксесуар для iPhone під назвою Tinkle, який допоможе всім любителям здорового способу життя стежити за здоров'ям. Спочатку пристрій було забезпечено 30-піновим коннектором, і ось зараз анонсована версія з коннектором Lightning.

Відмінностей між версіями, за винятком типу роз'єму, немає. Як і колись, Zensorium Tinke відрізняється від інших фітнес-аксесуарів наявністю функції Zen Index, яка дозволяє користувачам відстежити, наскільки вони розслабилися під час медитації. Це визначається шляхом вимірювання частоти і глибини дихання. Доповненням виступає режим Vita Index, що дає можливість моніторити рівень кисню в крові і пульс.

За словами виробника, Tinkle - єдиний подібний пристрій на ринку, яке фіксує 4 параметри: частоту пульсу, частоту дихання, зміна пульсу і рівень кисню в крові. Останній вимірюється за допомогою оптичних датчиків і «просунутої методики обробки сигналів». Доступ до даних здійснюється звичайним підключенням гаджета до iPhone.

Ви можете переглянути дані за дні або тижні, а також поділиться ними в соціальних мережах - наприклад, для підвищення ефективності групових занять. Lightning-версія Zensorium Tinke надійде в продаж у жовтні. За 119 доларів можна зробити попереднє замовлення на модель синього або сірого кольору. Стільки ж коштують і пристрої з 30-піновим роз'ємом, представлені в 4 кольорах.