Фоторушниця KillShot для безпечного полювання

admin Новинки гаджетів

Фоторушниця KillShot для безпечного полюванняБагатьом подобається полювання, проте це захоплення може бути небезпечним з урахуванням застосування вогнепальної зброї. Крім того, дуже часто мисливці завдають непоправної шкоди фауні.

Брати Рендел, Деніел і Майкл Грегг заснували фірму Gregg Group, яка зайнялася розробкою концепту, що дозволяє прибрати всі ризики на полюванні. Більш того, з рушницею KillShot можна навіть полювати на рідкісних тварин. Замість стрільби рушниця робить фотографії здобичі з окулярною сіткою поверх. Лінза камери встановлена ​​на рушницю у вигляді оптичного прицілу.

Полюючи з KillShot, ентузіасти зможуть уникнути нещасних випадків самі, а тварини не будуть гинути заради розваги людей. Крім того, рушницю можна використовувати в якості безпечної тренувальної зброї. KillShot зможе робити фотознімки і записувати відео.

Проект поки знаходиться на стадії концепту і вимагає фінансової допомоги ентузіастів. У разі виходу KillShot в продаж рушниця буде коштувати від 150 доларів. На даний момент зібрано близько 3 тисяч доларів з 15 з половиною. Ознайомитися з проектом нового гаджета можна також на сайті Idea Support.