FreeWavz: бездротові навушники і фітнес-монітор

admin Новинки гаджетів

FreeWavz: бездротові навушники і фітнес-моніторНавушники для спорту та фітнесу - це специфічна ніша, представлена ​​масою різнотипних продуктів. У своїй більшості, що відносяться до даної категорії пристрою покликані скласти більш зручну альтернативу традиційним вкладишам і затичкам, які постійно випадають з вух. Недавно американський стартап FreeWavz представив свою версію спортивних навушників, які здатні збирати біометричні показники користувача.

Ідея створення гаджета, об'єднуючого в собі функціонал бездротового музичного аксесуара і фітнес-трекера, прийшла в голову лікаря Еріку Хенсеном. Новинка сумісна зі смартфонами і планшетника під iOS і Android. Повідомлення налагоджується за допомогою Bluetooth.

Конструктивні елементи, що допомагають користувачеві залишатися в курсі стану свого здоров'я, включають в себе пульсової оксиметр і акселерометр. Основні моніторингові функції FreeWavz - відстеження періодів активності, вимір серцевого ритму і ступеня насиченості крові киснем, підрахунок кількості скоєних рухів і пройденої відстані, а також спалених калорій.

До числа переваг нових навушників слід віднести ергономічність, надійне кріплення, водотривкий корпус, а також конструкцію динаміків, завдяки якій користувач чує, що відбувається навколо. На даний момент проект представлений на Kickstarter: вартість FreeWavz дорівнює 179 доларів, а з необхідних для старту масового виробництва 300 000 доларів зібрано вже майже 190 000.