Футболка допоможе при проблемах зі сном

admin Новинки гаджетів

Футболка допоможе при проблемах зі сномПроблеми зі сном досить поширені в сучасному світі, але для аналізу сну зазвичай необхідно використовувати безліч сенсорів, які вимірюють пульс, що реєструють м'язові руху і активність мозку. Спати з такою кількістю сенсорів на тілі досить незручно, але скоро може з'явитися альтернатива. Стартап Nyx Devices пропонує замінити всі згадані пристрої футболкою з усього двома сенсорами, що дозволяють проаналізувати патерни сну на основі лише реєстрації дихання.

Футболка Somnus Sleep Shirt обладнана двома гнучкими сенсорами спереду і ззаду, і невеликим пристроєм для зчитування інформації, що поміщається в кишені внизу футболки. Все, що необхідно зробити користувачеві - підключити пристрій на ніч на сенсори, а потім передати інформацію з нього на сайт компанії для аналізу та отримання детальної статистики.

Варто відзначити, що технологія все ще перебуває в експериментальної стадії, але розробники сподіваються, що всі випробування пройдуть успішно і ми побачимо готовий продукт у продажу вже в наступному році. Ціна подібної футболки може бути менше $ 100.