Galaxy S III: чутки

admin Новинки гаджетів

Galaxy S IIIНевідомий японський користувач, що ховається за ніком 4chan, опублікував у своєму блозі інформацію про нібито підготовлюваний до дебюту новий флагманський смартфон Samsung. Незважаючи на те, що згодом сторінка першоджерела була видалена з блогу, інформація, що носить чи не сенсаційний характер, швидко поширилася по Мережі.У можливі специфікації Galaxy S III віриться через силу.

Власне, сенсація полягає в описаних 4chan специфікаціях смартфона: якщо попередні дані в підсумку підтвердяться на офіційному рівні, то новий флагман Samsung (імовірно, це буде Galaxy S III) стане самим технічно просунутим смартфоном у світі. Перелік характеристик смартфона, розкритий 4chan після нетривалого знайомства з інженерним зразком Galaxy S III, виглядає наступним чином:

Найбільше питання в цьому переліку викликає, мабуть, не стільки частота процесора, скільки розшироення екрану. Думається, що користуватися смартфоном із співвідношенням сторін 5:4 (або 1,25) буде як мінімум незвично, а просто кажучи - незручно. Більш реалістичним здається варіант дисплея роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів.

Передбачається, що Samsung Galaxy S III може дебютувати вже на початку лютого в Барселоні на виставці Mobile World Congress 2012. Однак, здається, що якщо смартфон і справді буде представлений через півроку, то специфікації його будуть більш приземленими, у той час як наведені 4chan характеристики виглядають аж надто футуристично. І дорого.