Вібруючі гантелі BodyVib

admin Новинки гаджетів

BodyVibВправлятися з обтяженнями - це, звичайно, корисно і дуже ефективно для тренувань. Втім, напевно, все ж, не так ефективно, як могло б бути - інакше навіщо б кому-небудь прийшла в голову думка про створення вібруючих гантелей? Новинка, що одержала назву BodyVib, витримана в дусі божевільних спортивних пристосувань з телемагазинів: гантелі вібрують з частотою 36 Гц (2160 коливань на хвилину), що обіцяє зробити тренування на 50% більш ефективними.

Як же вібрації можуть допомогти забезпечити велике навантаження під час занять спортом? На думку творців BodyVib, високочастотні коливання сприяють більш інтенсивному скороченню і розслабленню м'язів рук, що, в свою чергу, призводить до прискореного спалюванню енергії та більш ефективного подальшого відновлення.

Час, необхідний для підзарядки девайсів, становить 30-50 хвилин, після чого BodyVib здатні пропрацювати до 2,5 години. Завдяки вбудованим сенсорам гантелі починають працювати, як тільки їх візьмуть у руки. Новинки доступні в декількох варіантах з різною вагою: 1,5, 2,7 і 4,5 кг. Що ж стосується вартості, то вона варіюється в межах 1060-1190 доларів.