Gizmon ICA - кейс для iPhone, який оцінять хіпстери

admin Новинки гаджетів

Gizmon ICA - кейс для iPhone, який оцінять хіпстериДеякі представники сучасної міської молоді, які цікавляться «елітарною» культурою і вінтажною модою, з якоїсь причини масово облюбували старі плівкові фотоапарати, що, до слова, не може не засмучувати справжніх фотографів. Не може не засмучувати особливо тому, що для вищезгаданих молодих людей найцінніші зразки фототехніки стають, в кращому випадку, культурними атрибутами, а в гіршому - модними аксесуарами, чимось на зразок мініатюрних собачок у гламурних дамочок.

Напевно, на цьому тлі вихід аксесуара Gizmon ICA може виявитися цілком позитивним явищем: нехай краще «просунута» молодь розгулює з таким ось шматком пластмаси, ніж до цього фотоапаратом, який не так уже й важко пошкодити.

Реальним корисним якістю даного продукту для iPhone є той факт, що він обіцяє стати надійним засобом захисту крихкого смартфона від усіляких неприємностей повсякденного життя. До того ж, девайс дозволяє оснастити камеру iPhone парою-трійкою змінних лінз, що імітують різні об'єктиви: ширококутний, макро і «риб'яче око».

Ну і, звичайно ж, найголовніше для цільової групи: Gizmon ICA зробить ваш iPhone схожим на далекомір Lecia, а це означає, що вам більше не потрібно буде носити з собою важенний «ФЕД», «Київ» або «Зеніт», щоб підкреслювати свою унікальність і творчу натуру. І все це щастя всього лише за 70 доларів. Загалом, чого ж ви чекаєте?